let's play with our clothes . . . . .

Nuk eshte as Black Friday , por eshte thjesht nje dite e zakonshme e javes , por ama veshja jone nuk duhet te jet aq e zakonshme .. Le te jem pak avangard kete te merkure , mendova ne mengjes teksa hapa dollapin .. Ne fakt sot kam shume takime per te bere dhe me duhet te dal ne mengjes dhe te shkoj ne darke ne shtepi , prandaj le te pershtasja veshjen per nje mengjes te cmendur ne look dhe nje veshje e pranueshme per ne darke , pra Dy ne Nje ! Me besoni mengjesi im sot ka qen shume i lodhshem ne sensin qe , duhet te beja dushin , duhet te rregulloja floket ne kushte shtepiake , epo grimii , me aparatin dhe lap topin me vete , uhhh perher i njejti stres , 100 gjera me vete !!! Tani po qetsohem duke pir nje kafe dhe nje sandwich vetem , dhe duke e ndare kete me ju miqt e mi virtual .

Falenderoj mikeshen time,Nadia , ku ishte shoqeruesja ime kete mengjes dhe me duhet ta pranoj ska shoqeri me te kendshme se ajo :) Me ndihmoj me pjesen e shooting dhe detajet qe perher kujdeset qe une te jem ne formen me te mire,   I love it., 
ok boll dola jasht teme , me duhet te kthehem tek veshja ime sot .
--Pantallona te zeza qe cdo kush i ka nje pal ,--crop top i zi , --xhaket lekure , deri ketu qendrojm tek veshja e zakonshme qe perher e shohim . Po sikur ti shtojme ate tylin e cuditshem ne formen e fustanit siper , duket cool , por se kam fjalen per ate tylin e zakonshem qe u kthye ne te zakonshme , ndaj si perher desha dicka me te vecant dhe qepa'modelova kete me trendafilat e kuq ,detaj qe realisht e ben diferencen. Nga kembet vesha balerinat Zara , yeaa i kapa me skonto XP ! Nje cante dhe dorashka velvet me ngjyren black , ah dhe syzet Celine black , detaje te vogla qe mund te vendosim ne nje veshje paksa avangard :) Le te shohim fotot e shkrepura sot dhe me shkruani per cdo gje .

Puthje !
And in the end of the day , it was just a Fashion Show on my head !


Comments

Post a Comment

Popular Posts