An Idea,how to look cool on the weekend . .

Mqs kete jave kam qen nje studente e rregullt , duke ndjekur leksion dhe seminaret deri diku rregullisht XP nuk mund te luaja shume ne veshje apo grim , normal mendojeni per nje sek ti dal perball nje pedadogu ne universitet me keto buze blu , apo me keta vath kaq avangard , NOO ,as nuk e mendoj dot fytyren e tij , apo te me quaj te cmendur , hmm e cmendur? Ok, I like it ! Hahah prandaj dhe mqs eshte fundjave po kaloj ne nje look te thjeshte por pooor detaje kaq WEIRD , qe jan "So me!" Akesoret , aksesoret .. sa her ju kam thene sa te rrendesishem jane!? Aq sa kam frymezuar dhe te tjere ti vendosin ne dukje XP , duke hequr dore nga stili minimalsit, grr !!!

Pra hidhini nje sy fotove per te pare veshjen e plote :) Dhe ju uroj te kaloni nje fundjave te bukur , larg stresit dhe lodhjes,POZITIVITET njerez ! Kisses
...


Comments  1. Wow, I’m just really happy that I fint your blog. Your style is perfect. Don’t stop posting ,
    because I’m coming back.
    Regards
    Shopafford.com

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts