'17


Fave hoodie ever !

Nahhh, nuk eshte e preferuara ime bluzja me kapuc,por mqs e kam bler keto kohe e kam pak me qejf , por mbas ketij postimi dhe konsumimi ne post do jet thjesht nje bluze per tu ndruar ne gardrerobe , pra ta nis pak Vitin E Ri me sinqeritet ,instagrami na ka prishur shume pune ahh pale te kesh edhe blogg , max dy her ja ndjej lezetin nje veshjeje XP .

Nejse te jem realiste sot ne kete veshje-look , jam ndjere shume C O O L ,dhe rrehatshme.
Per ata qe me pyeten mbi brandin e veshjes , epo eshte e gjitha from BERSHKA XP ,bluzja dhe pantallonat , totali qe shkuan ishte 5000 Lek , ulje papare kete sezon !!!
Syzet vintage "DejaVu" i gjeni tek Ital Optik ,koleksioni i fundit Vintage jan nje dashuri dhe mbi te gjitha me cmime fantastike saqe sdo mjaftoheni me nje pal XP (si mua) !

Kombinimi eshte shume i thjeshte dhe teper lehte i kombinueshem edhe me detaje te tjera , pasi detajet ne kete look , jane shume te rrendesishem , si pelicja joreale dhe canta hamburger .


Mqs eshte shume po shume ftohte kete jave apo periudhe se di sa do zgjas ha ha , atehere nje pallto nude e ngrohte do ishte okay per outfitin !*LuckyGirl*


Comments

Popular Posts