Sassy with Hard Rock...

Do ishte e cuditshme nqs do mendoja qe ne kete look kan me shume rrendesi syzet e mia Vintage..
Ne fakt pa syzet veshja ime sot sdo dukej kaq cool , ju kam then qe zgjedhja e syzeve jane celesi numer 1 ne nje veshje tuajen , aq me teper kur hyn ne ato syzet qe jan blere vetem per 3 mij lek XP ,sa qef kam kur e them !!!

Sot kam bere nje veshje Rock ' mqs vet t-shirti eshte ai stil ,e kam veshur me shorts black per mos krijuar shume luhatje colori ne veshje , T-shirtin e gjeni tek Bershkaa . 

Kepuce mund te vishja shume mire slippers me pelush apo Vansa , por zgjodha sandale gladiator , per ta bere veshjen me " sassy " dhe jo shume " hard rock" , duken nice apo jo ?!

Dhe pervec cantes , akesori im per sot edhe edhe kamera ime me e re , FujiFilm Instax8 MIni,duket kaq cool dhe si aksesor per veshjen haha XP por ne te vertet bera dy shkrepje like '70s .Comments

 1. Great styling
  http://moda-na-obcasach.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Doja te dija nese ke buxhet te caktuar, psh mujor apo javor per veshjet apo 1 plan shpenzimi/shopping-u te paramenduar. Flm, Kristina

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ne fakt se kam nje te till , kjo eshte e keqja e te qenit e fiksuar mbas modes , shopping etj,nuk reziston dot :(

   Delete

Post a Comment

Popular Posts