Sunday, March 26, 2017

Orange , must have this season !


Hellow .. Ahh keto vonesat ne postimet e mia , as vet nuk ja lejoj dot vetes mos bej ate postimin DAILY LOOK (duhet ta bej para se te ma vjedhin aha LOOL) , POR do behem juriste apo jo?! Dmth po me mer pak kohe shkolla , ndaj edhe kam qen paksa pasive .. but it;s ok tani u riktheva me nje veshje qe mbart shume detaje ne te . Nje fustan Velvet qe me behet qejfi qe dyqani Slay vendosi te me zgjidhte mua per ta perfaqesuar ne koleksionin e ri ,VELVET ORANGE DRESS ( @slayingbaby_shopp )
Kemisha ku mund ta gjeni tek Zara duket cool keshtu e ngaterruar me fustanin velvet , rripi i famshem REPLICA gucci eshte nje element ne veshjet e mia , ben nje diferenc ndaj eshte nje sugjerim per ta patur ..Syzet retro e bejne te duket me weird kombinimi . Me aksesoret nuk mund te luaj dot ne kete veshje pasi eshte too much ndaj kam vendosur qe dhe canta te jete Mini Chanel Replica @bags_mania0 !
Nderkoh dua te flas dhe mbi grimin qe kam zgjedhur per sot ! Dita dyte qe perdor produktet e INGLOT ALBANIA ,duke filluar nga fondatine si dhe tek toni ngjyre kuqerremt apo pjeper hmm it;s so cool te luash me tonet e syve dhe ti kombinosh me veshjen ..Mezi pres te ndaj me ju disa lojra mbi grimin qe mund ti bejm mqs po vjen pranvera. 

Ahh kepucet plastike , i kam veshur me keto corapet rrjete me nje fjongo si detaj :) Per me teper shikoni fotot dhe gjykojeni look-un tim oer sot !!

A LOT OF KISSES. . .

Saturday, March 18, 2017

'80s Vibes

DETAILS:
Hat u cand find at Zara store at TEG
Sunglasses , at Ital Optik 
The shirt and the black crop top @Slayingbaby on Instagram
The skirt I create it 

Nje kombinim i kendshem per te kaluar pak kohe nen rrezet e diellit , per kafen e mengjesit.Me kete look me dukej vetja nje stjuardese qe nga momenti ne moment priste fluturimin e rradhes ,ku ne fakt e bera nje fluturim haahah imagjinar .zgjohem ne mengjes vishem , me sakt mu deshen 9 minuta per te ber kombinim , epo me duhet te vishja gjerat e reja qe kam blere gjat javes :D Duke qen se kam qen me sezon dhe ehhh duhet te mesoja pakez,kam bere pak mungesa ..por thell thell me kishte marr malli te beja kete monologun me veten time , ose nje komunikim indirekt me ju.
U vesha , bera grimin , shkoj tek rrobaqepsja jap disa porosi , ulem per kafe nderkohe ushqehem per mengjes dhee fillon shooting XP . Pas shooting direkte ne shtepi dhe ja ku jam , pra deri diku mengjesi im i se shtunes fluturoj , nejse keto jan pra disa foto dhe detajet .

Ikaaa tani te pres komentet tuaja ne Instagram XP.

....