Skip to main content

Posts

Featured

KU TË BËJMË SHOPPING NË TIRANË!

Lodhemi nga dyqanet qe jane ne mase , veshjet i sheh KUDO !!Je ne shkolle , ta mer mendja qe 30% do ket bluzen , hoddie-n , kepucet , canten apo cdo gje tjeter qe qarkullon ne dyqanet tona .. behen ne MASE ! Jeni ne pune , patjeter nje nga koleget tuaja ka fustanin office style si ju , dhe madje arrini e leni me fjale diten si kur qysh do e vishni mos perballeni bashke ! Okei kete kompleks e kemi apo jo ?! Por nuk eshte faji i dyqaneve , pasi tregu ato siguron (tregu ku prodhohet sasia e veshjeve ) . Ndaj , perse jo arrijm se bashku te bejm blerje te zgjuara ?! Une jam vet addicted me faqet online qe kemi ne vendin tone , jam nje kliente e rregullt pothuajse ne te gjitha , perpos dhe qe bashkpunoj me to , me pelqen & perse jan veshje ne mase ME PELQEJN ! Sa ju dhe mua , dhe e anasjellta .. dua te sjell tek ju faqet qe blej perher dhe jo vetem .  Por cfare zgjedh?  Epo mendoj tju sugjeroj cfare do zgjedh te pakten per kete muaj Prilli. Ndoshta ju ndihmoj edhe ju sado pak. Do jet rubrik c…

Latest Posts

Must Have Kete SEZON!