Mixing and Matching different styles and textures !!

Monday Monday here we are !

Ne fakt fotot dhe veshja jane te dites se shtune , por le te themi qe fundjava ka pak pjesen e vet , dhe ngelet te behet postimi te henen , por me nje qellim ,se veshja i shkon per shtat dites se hene ! Chic , Sport , Style ! Ne fakt e vecanta ne kete veshje eshte se cdokush mund ta gjej veten pak , nje zyrtare , nje studente ... etj ! Te pakten keshtu e mendoj une qe do ishte e pershtatshme per te gjitha femrat , mbase duke ndryshuar disa detaje , si bluzja me kapuc duke e ndryshuar me nje kemish , edhe perse personalisht me pelqen me nje hoodie sepse ketu eshte ideja , nje kostum kaq zyrtar ta harmonizosh me nje bluze kaq sport , ku bie kaq ne kundershtim me stiletot apo vathet me perla si edhe me vet stilin e kostumit ... Kjo eshte pra , nje nderthurje stilesh per te bere nje look sa me te vecant ! 
Kam vendosur shall-pelushi ne nje ngjyre te forte purple , per ta corientuar veshjen dhe stilin , kjo mbetet ne baz te stilit tuaj dhe pershtatjes . Por le te them qe eshte nje nder outfit-et e preferuara per tani . Kisses

DETAILS ABOUT THE OUTFIT
1-Hoodie by Zara
2-The suit by Bershka
3-Shoes by Zara 
4-Sunglasses by Ital Optik
5-Nails by Salon Betina 
6-Earrings by Parfois 

What about my nails ?! I love them ! - by the best in town @salon_bet_ina 
....
Comments

Post a Comment

Popular Posts