Wednesday, July 27, 2016

Slippers ; White nightdress and denim !

Ja edhe nje nga kombinimet e mia te preferuara ! Nje look i rrehatshem , dhe me shume detaje ne te ! Fustani i bardhe , i pare kudo tashme pasi eshte kthyer nje trend i momentit , eshte modeluar diten e djeshme nga une , pasi kjo ngjyre me mungonte ne garderobe , i vendosa detajin e dantelles se bardhe per ti dhene akoma me shume sensualitet si fustan , i kam vendosur chokerin me gura , "te sajuar " , dhe shapkat qe me cmenden qe ne momentin qe dolen FEENTY BY RIHANA , te Pumes jane nje adhurim ! Dhe duken goxha stil me fustanin dhe jo vetem .. Syzet RAY BAN ne color me shapkat mund ti gjeni tek Ital Optik :)
Xhaketa xhins eshte shtuar ne veshje mqs koha ne Tirane keto dy dite ska qene shume e qendrueshme , plus qe eshte goxha ne harmoni edhe me canten mini bojqiell pastel :D

Have fun babes !

Thursday, July 21, 2016

POM POM Sandals .

B A B E S . 

Si po kaloni ? A keni perfituar nga uljet e shumta dhe te keni bere shopping te zgjuar neper qendra tregetare , pasi mua njeher nuk me ndahet shpirti prej andej :D 

Sot po sjell nje kombinim te thjeshte , pasi jo perher do ngarrkohemi me aksesor XP , nje pale xhinse te shkurtra , bluze ne color kafe stili BOHEME , kapelen qe babi ma beri dhurat :D , syzet pasqyre dhe qershia mbi torte sandalet qe po bejne namiiin kete sezon , ato te ashtruquajtura POM POM !

Shpresoj tju pelqeje ky kombinim :)
...

Saturday, July 2, 2016

TROPICAL LOOK - - vibes .

Nje look i rrehatshem , i fresket dhe stil !

Nje ide si te vishemi per nje dite normale me temperatura te nxehta , apo nje outfit i pershtatshem gjate nje udhetimi me destinacion : BEACH !!
Ngjyrat e veshjes jane te fresketa edhe kur i sheh , materiali i copes prej mendafshi e ben veshjes te rrehatshme , momentin qe pash copen e modelova se cfare do ishte e pershtatshme per te. Nje kimono dhe pantallon , dhe e veshur me nje crop top te bardhe edhe perse mund te luajm me ngjyrat e kimonos , me te zeze , nude , jeshile , bojqiell ..
CHOKERI i madh dhe i qendisur me lule i jep me teper harmoni dhe stil veshjes , gjithashtu edhe syzet ne color-in portokalli :) I gjeni tek @in_with_fashion..

Ju uroje nje fundjave te kendshme !
PS:Ne fund te postimit do shohim si mund ta ndryshojme veshjen vetem duke i ndryshuar nje detaj 
...
-Duke krijuar nje lidhje te Kimono veshja duket si nje JUMPSUITE i thjeshte,nuk lejon te duket as crop topi !