TROPICAL LOOK - - vibes .

Nje look i rrehatshem , i fresket dhe stil !

Nje ide si te vishemi per nje dite normale me temperatura te nxehta , apo nje outfit i pershtatshem gjate nje udhetimi me destinacion : BEACH !!
Ngjyrat e veshjes jane te fresketa edhe kur i sheh , materiali i copes prej mendafshi e ben veshjes te rrehatshme , momentin qe pash copen e modelova se cfare do ishte e pershtatshme per te. Nje kimono dhe pantallon , dhe e veshur me nje crop top te bardhe edhe perse mund te luajm me ngjyrat e kimonos , me te zeze , nude , jeshile , bojqiell ..
CHOKERI i madh dhe i qendisur me lule i jep me teper harmoni dhe stil veshjes , gjithashtu edhe syzet ne color-in portokalli :) I gjeni tek @in_with_fashion..

Ju uroje nje fundjave te kendshme !
PS:Ne fund te postimit do shohim si mund ta ndryshojme veshjen vetem duke i ndryshuar nje detaj 
...
-Duke krijuar nje lidhje te Kimono veshja duket si nje JUMPSUITE i thjeshte,nuk lejon te duket as crop topi !
Comments

Popular Posts