GLADIATOR . . .

FASHIONISTA ..FASHIONISTA ,

Ja ku rishihemi serisht mbas nje jave , me nje tjeter look timin :) 
Nje outfit i thjeshte por me detaje qe realisht arrijne ta bejne diferencen , detajet si chokeri me gura , sexy lingerie ,kepucet me take gladiator ! Tre detajet me IN te ketij sezoni . Vendosa ti vesh keto tre detaje me nje fustan XXL te bardhe , ne fakt ideja eshte si nje bluze e gjate dhe e gjere pambuku , por si cdo kush tjeter qe ndjek moden , doja te isha unike dhe ne stilin tim , prandaj mora thiken dhe gersheren dhe ju futa punes duke e "shqyer" fustan-bluzen !! Duket cool apo jo?! Ma leni te ditur ne momentin qe vendosni ta provoni :)

Syzet e markes se njohur LE SPECS , qe mund ti gjeni vetem tek ITAL OPTIK , shkojne pafund me kete stil te veshjes qe kam krijuar ! 

Shpresoj tju pelqeje dhe do shihemi neser me nje postim krejt ndryshe :D 

A LOT OF KISSES :)

See ya tomorrow :D
Comments

Popular Posts