Slippers ; White nightdress and denim !

Ja edhe nje nga kombinimet e mia te preferuara ! Nje look i rrehatshem , dhe me shume detaje ne te ! Fustani i bardhe , i pare kudo tashme pasi eshte kthyer nje trend i momentit , eshte modeluar diten e djeshme nga une , pasi kjo ngjyre me mungonte ne garderobe , i vendosa detajin e dantelles se bardhe per ti dhene akoma me shume sensualitet si fustan , i kam vendosur chokerin me gura , "te sajuar " , dhe shapkat qe me cmenden qe ne momentin qe dolen FEENTY BY RIHANA , te Pumes jane nje adhurim ! Dhe duken goxha stil me fustanin dhe jo vetem .. Syzet RAY BAN ne color me shapkat mund ti gjeni tek Ital Optik :)
Xhaketa xhins eshte shtuar ne veshje mqs koha ne Tirane keto dy dite ska qene shume e qendrueshme , plus qe eshte goxha ne harmoni edhe me canten mini bojqiell pastel :D

Have fun babes !

Comments

Popular Posts