POM POM Sandals .

B A B E S . 

Si po kaloni ? A keni perfituar nga uljet e shumta dhe te keni bere shopping te zgjuar neper qendra tregetare , pasi mua njeher nuk me ndahet shpirti prej andej :D 

Sot po sjell nje kombinim te thjeshte , pasi jo perher do ngarrkohemi me aksesor XP , nje pale xhinse te shkurtra , bluze ne color kafe stili BOHEME , kapelen qe babi ma beri dhurat :D , syzet pasqyre dhe qershia mbi torte sandalet qe po bejne namiiin kete sezon , ato te ashtruquajtura POM POM !

Shpresoj tju pelqeje ky kombinim :)
...

Comments

Popular Posts