N U D E ... needs meh !

All nude , ne fakt eshte kombinimi im i preferuar gjate stines se veres , jo vetem e gjitha ne colorin NUDE , por edhe " e gjitha ne color pastel " , veshja te jete ne te njejtin color , dhe te luash me detajet si varsja , canta apo aksesor te tjere . Duke qene se vjet ne kete sezon kam ber NAMIIIN XP me GOLD TATOOS , sigurisht smund ti leja edhe kete sezon . 
Fustani me material teper te freket dhe rrehatshem per paradite , eshte qepur dje , modeluar nga une , dicka e thjeshte por me besoni teper komode , praktike , pervecese vishet ne paraditet e nxehta , mund ta veshim edhe ne darke , duke mos i hequr asnje detaj veshjes .A  nuk eshte cool qe kete veshje mund ta bejme edhe paradite edhe mbasdite ?! Per mua po , dhe do doja qe edhe ju ta krijonit dicka te tille , te ngjashme sigurisht brenda stilit tuaj :) 
Detaji qe me pelqen ne kete veshje tjeter eshte edhe CHOKERI i ri , ne kete menyre si ne foto :)
Sandalet nude jane nje dashuri , kete jave me erdhen pasi i kisha porositur online dhe jane super si modeli ashtu edhe color-i qe une zgjodha :D 
Kapelja eshte nje aksesor tjeter i preferuar gjate stines se veres , ashtu si edhe ne dimer sigurisht , por edhe kapelet verore i praktikoj shpesh ne perditshmerine time (ashtu si edhe turbanin) , eshte nje asksesor cool dhe plotesues i bukur :)

....
Comments

Popular Posts