Aww S T R I P E S . . .

Hello everyone :)


Kam bere pak mungesa e di , por ata qe me ndjekin ne Instagram duhet ta kene pare qe kam qene aktive aty :D . Mezi prisja qe kete "kostum" te dizenjuar nga une ta ndaja me ju , pantallona dhe bluze alla meksikane XP . Vizat perseri edhe kete sezon jane shume IN , te pakten 5 vitet e fundit kane qen dhe per cudi nuk me jane merzitur por dua dhe dua ti shtoj ne garderobe , dhe e fundit me viza eshte ky kostum qe u be pjese e garderobes . Perse zgjodha te bej pantallon plus bluze edhe jo nje jumpsuite ?! Sepse keshtu e kthej veshjen "multifunksionare" , duke krijuar nje outfit me pantallonat dhe nje bluze tjeter , gjithashtu edhe bluzen duke e veshur me nje fund apo pantallon tjeter , kam iden se do duket cool edhe perse akoma se kam bere kombinim por kete javeee sigurisht :)

Kombinimi i kepuceve stileto PINK (edhe perse ne shumicen e fotove duken te kuqe) , i zgjodha per te bere kontrastin e duhur edhe sweet ne kete veshje . Perlat ne formen e chokerit ( zgjedhje e duhur e mamit ) , i japin veshjes pak harmoni classi , duke e kombinuar me vathet perl dhe unazat perl-silver , na japin mundesin te dukemi sa me te kuruara ne nje darke , event apo dreke .Canta mini e bardhe , zgjedhja eshte e bardhe per te lene kepucet te dominojne , syzet qe i kam postuar edhe me pare dhe dini ku ti gjeni (gjithashtu edhe oren) jane aksesor veror qe e plotesojne veshjen ! 
                        Per me teper shikoni fotot dhe jeni te ftuar te me shkruani :)Nje menyre tjeter si mund ta mbajme pjesen e bustit te bluzes :)

 Ose mos te nxjerrim fare supet :D
See 'u very very soon :)

Comments

  1. Love this outift! The jumpsuit looks so classic and chic! Love how you styled it with those red shoes!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts