The House Of Holland !

L O V I E S,
Ja ku ri-shihemi serisht me nje tjeter look timin , black and blue !

Per floket besoj eshte bere e zakonshme , eksperimentet qe une bej mbi color-in , mund ti kem ber disa ngjyra ne te ndryshme por ama si bluja per mua nuk ka :D It;s my faveee. Kete here bluja eshte pak me e theksuar se heret e tjera , ta sillja pak me ndryshe si color. Nejsee, ti lejm floket dhe te kalojm pak tek syzet , nje dashuri me shikim te pare tek dyqani i Ital Optikes www.italoptik.al , me duhet te them qe kishte pafund modele por keto ishin hmmm..me teper c r a z y , leopard dhe pasqyre , dorezat gold ne cep te skeletit e bejne thjesht UNIKE si model , nuk rezistova dhe i bera te miat , pervecse cool si model jane edhe teper qetsuese ne sy , per ate qe kemi nevoje ne fund te fundit gjate sezonit veror , syzet jane te markes The House Of Holland , nisur nga kjo e kam quajtur edhe kete postim ashtu :)
 Fale Ital Optikes modelet qe deri dje shihja ne faqen zyrtare te The House Of Holland , tashme mund ti gjej ne dyqanet e saj ku edhe mund ti provoj , ja u keshilloj te shkoni per nje pale syze super cool verore , ahh edhe cmimi eshte perfekt ndaj ja u sugjeroj :)

Veshja e zeze , e krijuar nga une me anen e ndihmes se rrobaqepses time , materiali i copes rrjete te zeze mund te kishte te pakten 4-5 muaj ne nje cep te dhomes , dhe vendosa me ne fund cfare ta bej fund edhe bluze , por jo vetem ama.. ndaj ju ftoj te shikoni fotot edhe perse jo te me shkruani per cdo pyetje . 

L O V E !Comments

Post a Comment

Popular Posts