let's go out for a lunch !!!

Sigurisht per aq kohe sa floket e mia jane BLU , aq shume postime do ket XP !
Si po kaloni fashionistaaa :D 

Meqenese kam bler dy gjera te reja hihii, qe jane fustan-pantallon dhe bluzen , ahh po edhe syzet LE SPECS , me shtyne qe te beja nje postim , me tematiken " Cfare te veshim kur te drekojme me miqte?" Meqenese dreka kerkon edhe prakticitet ne look ,atehere ja ku po sjell nje look casual , fustan-pantallon ku e gjeni tek Zara dhe bluzen tek Strdivarius , syzet sigurisht u dashurova me koleksionet e reja te Ital Optik-es , dhe tani vetem aty mund te gjej ato qe jane stili im :D  
Veshja duket e thjeshte dhe dikush mund ta veshi ede gjate nje kafe ne paradite , por kam vendosur ti vesh me kepuc me tak te Zares , gje qe veshjen dhe sensin e veshjes e ndryshon komplet dhe e ben te duhur per nje dreke :D 

Nuk po zgjatem shume , mqs kam shume foto qe mund ti shihni , ku secila ka detajin e vet :)Comments

Post a Comment

Popular Posts