T U R B A N and white sensation . . .

Hai !!

Si po e kaloni kete dite te diele? Sic po e shihni une e kalova duke pire kafen e mengjesit prane nje pishine , ku sigurisht nuk mund te mungonte nje shooting , pamja ishte perfekte por edhe veshja qe kisha zgjedhur besoj XP . Kete veshje e kam bere per ne darke me mikeshat e mia , me nje pale stileto nude , por ja qe nuk eshte vetem per dark , por edhe me adidas dhe nje turban metalic duket super duper cool !

Te flas pak per fustanin ku e kam stiluar kete jave , me copen rrjete ku sigurisht e gjeni tek @dimal.al www.4444.com (mund ta gjeni edhe ne ngjyra te tjera rrjeten) , e qepa nje fustan te gjate , dhe poshte saj vesha nje fund te bardhe dhe top cropi-n e bardhe perseri , dhe duket si nje kostum i krijuar bashke . Zjedhja e rrjetes ne formen e fustanit eshte sepse do me bej shume pune edhe ne plazh :D E imagjinoj sa bukur do duket !! 

Aksesoret , si ora edhe syzet mund ti gjeni tek www.orlette.com , jam e dashuruar me to !!!

Ahh , canta .. ne formen e nje limoni , kaq verore dhe cool , ku kombinohet shume bukur me cdo gje , canten mund ta gjeni tek ebelrose.com apo ne IG @ebel.rose sapo eshte hapur si butik online , dhe ja u siguroj ka gjera te papara !!!

Turbanin me ne fund e mesova ta lidh keshtu sepse me qante syri sa here ja shihja Fatmes @sipas_fatmes , dhe perse jo do bej nje tip tutoriali ne blogg si mund te lidhim nje turban :D
Bomberin e gjeni tek Stradivarius , me terhoqen ngjyrat e embla qe jane ne kete bomber , si edhe teper i pershtatshem per kete sezon .. Have a nice week !
Comments

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. This outfit is very stylish! Really adore your lemon bag! It is so awesome! And the dog is so cute!

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts