Roll it .

hey babes , how are you doing?

Une diten e diele e kalova keshtu .. ne plazh , me floket portokalli , ne nje shoqeri te mire dhe outfit sigurisht :D , vesha bluen qe dje preva dhe modelova dhe ja si e vesha , me xhinse te shkurtra me bel te larte , shamia tek fyti bardhe dhe zi , canten e shpines , dhe rripi qe eshte nje NEW entry ne garderoben time . Do kisha deshir qe kete veshje ta kombinoja me nje pal cizme gladiator , por OK duhet ti pershtatesha vendin , prandaj ku ka me mire sesa te veshesh shapka (stylish ama...) ne plazh .
Syzet po ashtu jane nje New entry , si ju duken ? Ahh dua te me thoni si ju duken edhe floket , a t mbaj perher keshtu or ...XPComments

Popular Posts