Something about the double-denim trend .

All in denim?! FUCK YEAY !

E kam spikatur kete veshje ne rrjetet sociale , vecanerisht ne Instagram , ne profilin e Bad Girl Ririi ,haha dhe sigurisht qe i dhash noten 10 per look-un double denim. Ne fakt jo vetem me xhins por edhe me nje material tjeter, them se eshte  e njejta gje si me veshjen total black , por total xhins , uhh eshte kaq nice ! Kapele xhins , xhaket-kemishe xhins (koleksioni i ri Zara) , fund xhins i modifikuar nga une dhe finally me erdhen cimzet xhins (EGO offical) kaq avangarde dhe kaq "boom" .
Ndoshta ne foto do kerkoni canten qe kam zgjedhur mbi kete look?! Shikoni me kujdes anen e majte te fundit , do shikoni nje aksesor shume cool aty XP ! Meqe ra fjala tek aksesoret si ju duket ora ime e re Red si Red Valentine ha ha i bera dhurat vetes nje ore Versus-Versace per 14 Shkurtin , modele shume stylish tek Verde Watches , ju ftoj ta vizitoni :) 

See Ya !
Comments

Popular Posts