King of Rose

Ne moment te fundit u "sajova" me nje veshje qe nuk e mendova thjesht bashkova bashke disa gjera si dantell , pulover , rrip aksesor dhe ahh floket , ca tju beja...ca tju beja... ok po i vendos pak xhel vajor dhe po i bej stil alla Versace .. Ne fakt kjo pergatitije e shpejte ishte per mbrem , do dilja me mikeshat e mia "helloww it's weekend" , por shoh tel ora 10'00 , ok duhet te behesha gati ndaj ishte dhe gjith ky nxitim !! Mendova te jem si te jem , e di qe deri diku do isha stil haha sa modesti qe kam :D . Por e dini juuu ca ndodhi , pervecse mora teper komplimenta per look-un u detyrova dhe e rivesha sot diten e shtune per ta postuar ne blogg si nje "veshje perfekte" per nje kokteil. Ahh veshja e sajuar doli perfekte?! Kete ma thoni ju :) Me duhet ta them se eshte nje veshje shume e rrehatshme e vecant , ideja e nje veshjeje cool nuk eshte "fustan xhaket kepuc" , eshte nderthurja qe ben me te pakten 5 detaje. Ne rastin tim jane getat rrjete , tyli ne formen e fustanit qe eshte veshur posht pulovres , vathet rrumbullak silver per tu dukur me Blind , Rripi i gjere silver me nuanca ku ne kete veshje merte nuancen roze si bluzja por ne foto nuk duket qarte , canta me aksesor dhe cfardo qe te vendosni do ket harmoni dhe do duket bukur ... Si ju duket zgjedhja ime e kepuceve velvet ?! 

KISSES !


...THANK'S...

Comments

  1. Love this look!! <3 Absolutely stunning! :) All the best with your blog! Cant wait to see more picture :)

    www.outoncatwalk.com

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts