My Cozy Cozy Morning outfit !

 Like... "C O Z Y C O Z Y" ,sot ne mengjes keshtu u ndjeva , u zgjova pak heret ne fakt dhe gjeja e pare hodha syte nga dritarja dhe e lumtur mendova "dieeeell , te pakten nje kafe perball diellit ta sfidoj" ha ha ha ! Nahhh smund ta sfidoj diellin se sado shkelqen eshte shume ftohte te pakten mesa me than ka qen temp me minus .. nejse u cova nga krevati dhe si perher rutina e perhershmee bej gato outfiti-n ne lidhje me humorin tim apo si ndjehem une ne mengjes , dhe sot doja te ndjehesha pak cozy cozy ... Po kaloj direkte tek veshja qe eshte me e rrendesishme dhe qe ju beri ta klikoni linkun , po ju pelqen aq sa mua kjo pulovra ?! Se une ne momentin qe e pash OMG ! Arba mikesha ime qe ndodhej me mua aty e ka fare mire parasysh fytyren time haha XP .
Pulovren e bera timen kete fundjave gjate nje udhetimi te shkurter me miqt e mi ne Struge , bera pak shopping te zgjuar , perse?! Sepse kjo pulovra kaq e ngrohte kushtoj vetem 21Euro , Shalli me ngjyrat kaq dimerore dhe gjalleruese 10Euro dhe cantaaa imitim Chanel mini 32Euro :D 
Me duhet te shkoj me e pergatitur heren tjeter ne Struge (mendova) !!! Sepse ja vlejn apo jo?!

Mendova qe pulovren ta vesh me kete fund veref te qepur qe sezonin e veres , material rrjete , per te krijuar me shumllojshmeri stilesh ne nje veshje.
Dhe ngjyrash sigurisht sic duket nga cizmet velvet ne ngjyren blu te thelle . Pra disa ngjyra ne nje veshje ?!

 DAMN GIRLZZZ YEAH !!!!

Details :
At Orlette Watches you cand find my gold CASIO www.orlette.com 
New Bracelet from Swarovski 
Vintage Sunglasses 
Eshte ftohte me kaq apo jo ? 
Atehere i shtojme veshjes aksesorin me te ngrohte qe kjo stine apo periudhe e dimrit na e ben te mundshme ne cdo outfit tonin ,per tu dukur me e plotesuar dhe fashion njekohesisht.
MUST HAVE !

SEE YA !!Comments

Popular Posts