Pre Christmas Outfit :)

Ja pra erdhen dhe krishlindjet , jemi nje dite para krishlindjeve dhe sigurisht sot ne darke personalisht do jem duke darkuar nen atmosferen e familjes time :) . Pervec pjese se do shkembejme dhuratat , do darkojme se bashku , duhet edhe nje veshje e kendshme festive , rrehatshme , dhe style (personalisht me e rrendesishmja) . Nuk mund te jap disa keshilla bazike pasi nuk e di ambjentin ku ju do kaloni per te festuar naten e krishlindjeve , pasi disa mund ti kalojne ne club , disa ne restorante apo lounge , dhe disa te tjere ne shtepi , dhe sigurisht sipas vendit dhe veshja . Un po sjell nje look qe eshte i pershtatshem per restorant apo lounge . Dizenjova kete bluze-gold ne colorin e purpte , me flatra te krahet mqs flatrat i shohim kudo tashme , un e shkreta i kam patur ne garderobe por isha ne siklet kur i vishja sepse shikimet e cuditshme ne ambjente te ndryshme me zhgenjenin XP lol , pra bluzen e kam veshur me fustanin lekure metalicato perseri i qepur kohe me pare dhe tani mund ta gjeni kudo neper qendra tregtare . per te krijuar pak atmosfer metalixato vendosa kapucin e sapoblere tek Zara per vetem 1500 lek dhe cimzet Zara perseri me harmonin e metalixatos. Eshte nje veshje funny , nje veshje komode dhe nje veshje qe ja vlen per rrendesine e Krishlindjeve.

Per cdo pyetje apo sugjerim mos harroni e-mailin tim ku e gjeni ne faqen ne IG.!

Have fun babes .Merry Christmas everyone :)Comments

Popular Posts