°GIRLS BOSS° here !!!!

Pershendetje njerez te mire qe moret mundimin dhe klikuat ate linkun blu ne bio te instagramit XP.
Po rikthehem me nje veshje te thjeshte por te kendshme besoj , ne fakt eshte nje veshje disi pranverore apo vjeshtore ,por ketu ne Tirane nuk duket sikur jemi ne muajin Nentor , rrezet e bukura te diellit ne mengjes jane duke na falur shume ngrohtesi por a e dini qe ne duhet te perfitojme nga kjo dhe te veshim dicka qe me vone smund ta veshim prej te ftohtit..epo mireee me duhet te them edhe se ky kombinim eshte i lehte per paraditet me diell , KUJDES ne dark jo , do NGRINI se ftohti ha ha ha LOL ! Anyway , kam qepur funin roze ne nuancen baby , he vendosa mos te dukem si nje "lovely girl " me colore pastel , por nje "Boss Girl",epo duhet te ndjehesh nje Girl Boss qe ta veshesh kete tshirt XP , nejse mos dal nga tema , le te perqendrohem ne LOOK , pra fundet mini ne ngjyrat pastel kete sezon jane MUST HAVE ,por ju keshilloj ta vishni me ngjyra te egrra per te theksuar pastelen . Tek aksesori kam qendruar ne nje linje si tek kepucet , canta , choker , detaji eshte zinxhiri i dizenjuar nga chanel ! Ta mendoni qe chokeri ka qen thjesht nje rrip i nje cante ,por tani eshte ne qafen time , like BLING BLING ;D ! Syzet CELINE jane akoma me bling XP !E adhuroj kete model ,eshte pikerisht per kete sezon .. dhe shkon me cdo veshje , ndaj ju lutem mos u cudisni nqs i shikoni shume shpesh ne kombinimet e mia !!! Po ju tregoj vendin qe kur ti merni edhe ju nje pale CELIN do me jepni te drejte , dhe i gjeni vetem tek ITAL OPTIK ,edhe perse besoj e dini pasi ITAL tani eshte bere i vetmi vend ku i besoj per zgjedhjet e mia . http://italoptik.al/ ..

Po ora ime e preferuar per kete sezon si ju duket ? CASIO ,e gjeta me nje cmim fantastik ,por me lejoni ne postimin e ardhshem te flas me teper per te :) http://orlette.com/ !!


Comments

Popular Posts