Camel Coat and Mini denim skirt ..

BABES.

A e mbani mend fundin tim xhins me gjatesin tek gjuri!? Epo seshte me...mu merzit XP ,dhe duhet ta hiqja nga garderoba ?! ASPAK! Sot ne mengjes mora gersheren e prevaaa dhe nuk mjaftoj kjo por i ngjita me hekur dhe nje trendafil XP jo vetem qe me duket i ri por kurseva disa lek ..
Vendosa ta kombinoj me kemshien e bardhe te gjate , qe e kam te veshur edhe me pare , por ajo qe me pelqen me teper eshte Pallto Camel Oversize ..E bleva kete jave dhe jam ber addicted mbas saj , sepse e kam nje tjeter ne garderobe por eshte e gjate ,ndersa kjo ka gjatesi mbi gju dhe me gjera te shkurtra si kjo veshje duket bukur. Pervec palltos qe eshte e re ,perfitova nga Black Friday ku dyqanet kishin 20% skonto ,dhe mora mini canten velvet ..Me besoni me nje cmim te papar.. Per ta bere veshjen me te pershtatshme per diten e diele , dhe per tju pershtatur kafes se "mengjesit" , ne fakt eshte dreke XP vesha atlete ne te njejten ngjyre si pallto , por do ta vesh edhe ne dark madje kete veshje , fundjaven qe vjen dhe i vetmi detaj qe do shtoj do jen nje pal vathe te medhenj dhe kepuce taka nude :)


PS:Per te treguar qe edhe ambjentin ku do me shoqeroj per te qendruar per kafe e zgjedh stylish , mos te harrojme dhe paketen time te preferuar LUCKY , ne xhepin tim , ku i keni tek fotot me posht ,e cuditshme se ajo pakete me zbukuron dhe look-un XP Zbulova nje aksesor te ri LOL  #LUCKYGIRL 
KISSES !

Comments

Popular Posts