W H I T E . . .

B A B E S !!

Si po kaloni ?! Besoj duke shfrytezuar ditet e fundit te pushimeve , meqenese te gjithe themi "Iku muaji Gusht , mbaroj vera " , ne fakt jam pak e merzitur per kete pjese qe veres po i vjen fundi , jam duke e shijuar cdo dite te saj ... madje jam perfshire aq shume ne euforine e ketij sezoni , sa edhe ne blogg nuk jam perkushtuar sa duhet ... me sakt fare :( E dii .. duhet te postoja me shpesh por ja ku u riktheva :D U riktheva me kete fund dhe top crop te bardhe , kostum , ku e kam qepur dhe ne momentin qe e kam qepur mendoja qe mund ta vishja ne darke me kepuc me take dhe aksesor qe i pershtaten darkes ...por qe duke e pare ne garderobe mendova perse mos ta vesh per dreke :D dhe jo ta kombinoj CLASS , por ne ate stil qe un ndjehem me rrehat . Dhe ja cili doli kombinimi , floket dy gersheta duken cool duke i vendosur edhe buzkuqin jeshil te MAC , choker-in me gura qe duhet ta pranoj eshte bere nje aksesor i pandashem per kombinimet e mia , detaji qe kete veshje e ben me cool ne fakt jane shapkat Pull & Bear , ku mi dhuroj mikesha ime Nadia :D , ahh me duhet te them edhe per syzet FENDI , edhe perse jane te sezonit te kaluar , me thoni a nuk jane nje dashuriii!!! Un per vete i adhurova dhe i bera te miat sapo i pash tek @ItalOptik :) ...

Le te shohim fotot , dhe detajet te fotografuara me nga afer ! KISSES .

Comments

Post a Comment

Popular Posts