Imagjinoni per nje moment veshjen ...pa aksesoret qe i kam vendosur?!

Hey my little fashionista-s , 

Si po kaloni? Shpresoj sa me mire :) U riktheva me nje postim qe per mua eshte nje nder me te bukurit , why ?! Sepse eshte totalisht stili qe une adhuroj , sic e kam shprehur me pare. Stili BOHEME ,deri diku ne disa detaje . Le te flas pak per veshjen konkretisht , mendojeni pak kete fustan te kuq qe kam veshur , mos te ishte kombinuar me TURBANIN , VARSEN , AKSESORET TEK CANTA ,SYZET DHE UNAZAT?!?!? -A nuk do dukej dicka shume boring ?! Uhh per mua poo ! Prandaj edhe une jam nje "partizane"e flakte e aksesoreve pasi ato te plotesojne , sado te vogla jane :) -Si ju duket kombinimi i pufave tek canta ku kam vendosur 5 puffa ne ngjyra te ndryshme , per ti bere si sandalet XP ,duken super cool bashke :D . 
Varsja eshte nje dashuri me vete dhe ta mendoni qe e gjeta per vetem 990 lek me ulje :D ...Syzet ne color NUDE pasqyre , jane te firmes LE SPECS , ku tashme e dini mund ti gjeni edhe ne Shqiperi vetem tek ITAL OPTIK , madje me shkojne me kombinim jo vetem prej color-it por edhe pasi mbajne emrin "CLEOPATRA" :) 

Ps: Fustani eshte i modeluar nga une , dhe materiali i copes nuk dallohet qarte ne foto por eshte material firzamonike dhe pak me shkelqim ne te, dhe ka kushtuar cope&qepje 1800 lek :DSEE 'U SOON !


Comments

  1. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  2. Sa shume me pelqen kjo veshje,ku cdo detaj shton nje copez magjie.I love your blog. Waiting for more great posts.
    Love,Ana.
    http://www.lifewithanablog.com/

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts