MINIMAL ... look .

Ja ku jemi serisht ne blogun tim , me nje tjeter kombinim timin , me nje tjeter designe timin .
Them "designe" , pasi bluzja dhe fundi jane te bere vete , pra te qepura. Epo jo cdo blogere ka mundesine ekonomike te blej cfare syri i sheh , prandaj gjen nje zgjidhje me ekonomike ku shkon tek rrobaqepsja , dhe duket stylish pa brand-e te ndryshme ne look-un e saj ! Bluzja eshte stiluar totalisht nga une , ku edhe ndryshimet e kraheve apo pjeses se jakes jane bere gjate proves ku beja dhe jepja ide-t e mia dhe ja ku eshte , super cool si per paradite qe aktualisht ne kete postim kam qen per nje dreke , gjithashtu e kam veshur me nje pale xhinse stili kauboj ne nje darke per nje gote vere . Ndersa fundi duhet ta pranoj nuk eshte dicka e re , thjeshte jam inspiruar :) 
Detaje kjo veshje nuk ka shume , ekzistojne vetem tre qe e mbushin veshjen sic jane rripi i porositur online pasi ketu nuk gjendej :D ,syzet ne formen rrubmullake tashme i gjeni kudo dhe per sezonin e dimrit ne colorin black ja u keshilloj , por duke patur parasysh formen e fytyres , dhe canta mini black , nje cante e thjeshte e blere ne nje dyqan te thjeshte !
Cizmet me erdhen dje , i prisja prej disa ditesh , apo javesh XP ! Jane nje dashuri me vete qe dhe me kete look me pelqejne pafund , me duket nje look teper MINIMAL !
....
Po ju le te shikoni fotot dhe me thoni sigurisht mendimin tuaj :)...
Comments

Popular Posts