My interview at...

Kesaj rradhe nje postim pak me ndryshe , por me nje qellim XP .
Per te gjithe ata qe nuk kane mundur te me ndjekin gjate intervistave te mia (Dhe perse nuk jane shume) , perseri per mua ngelen emocione te pafundme.. Ne ditet ne vazhdim do ndaj me ju edhe pjeset e revistave ku une kam dal :)


RREZE DRITE..Nje interviste bashke me mamin , inspirimin tim te vetem :) Kam folur per stilin tim , dhe per trendet e momentit !MY LIVING..Hmm,kjo eshte e preferuara ime , hera e pare qe dal ne nje emision posacerisht per te treguar mbi stilin tim ,te tregoja garderoben time ,dhe kam patur pak emocione ne fakt por u ndjeva mire qe ne momentin e pare dhe arrita te isha vetvetja :)
TOP SELECT. Emisioni ku jam ndjer me mire ! Dhe qe e shoh veten time me qejf te madh (rrall here me ndodh , me besoni..)
Me pelqen pafund , shpresoj tju pelqej apo kete pelqyer edhe ju :D!


VIZIONI I PASDITES. Hera ime pare qe kam qene e pranishme ne nje studio , tek Vizion Plus , pjese e nje paneli .
OK..e pranoj kisha shume shume emocione :(..
Ne emisionin THURJE , edhe perse nuk mundesha dot te isha ne panel , dhe u ndjeva keq kur e "refuzova" ftesen , por perseri arrita te jem pjese e emisionit tek rubrika INSTAGRAM , dhe seriozisht emocione ka patur pafund sepse ishte hera e pare qe duhet te komunikoja me kameren dhe isha : "wtf sdi cfare te them XP "
PS: Me gjeni tek minuta diku .. 30 .. :D


Dhe me vjen keq nuk mund te ndaj me ju edhe emision COLOR , tek TVSH , pasi nuk ka nje video ne youtube..

Enjoy it !

Comments

Popular Posts