"I'M A BLOGGER-I'M NOT A SAINT"

Hey Everyone,I hope 'u like my new post here :) 


Ne kete postim po ndaj me ju nje nga kombinimet e mia "te rradhes" ..Fundi me "dizenjo skoceze" , preferoj ta quaj te tille , ku rashe ne dashuri sapo e pashe copen edhe menjehere e krijova idene se si do dukej tek un,patjeter duke i shtuar edhe nje detaj te vogel,papionin(must have),ku mendova se do rrinin shume mire bashke ..dhe doli ajo qe une prisja :D . Me nje T-Shirt te thjeshte dhe nje xhakete lekure (stili Rock) te zeze , apo cfardolloj aksesori tjeter i pershtatshem,kombinimi doli i thjeshte dhe i kendshem (do e quaja te tille)... :)

 PS :Shpresoj tju pelqeje postimi,ku po mesohem te jem nje "blogger" :P  .. #muchloveforuguys .

Outfit Details:

H&M leather jacket
Zara boots 
Celine sunglasses
Moschino necklaces
Hermes cap
Hermes bracelets

Comments

Popular Posts