YES,I AM FEMINIST. NO,I DON'T HATE MEN . .

"I NEED FEMINISM,
because I was told that no man 
wants a WOMAN
who is SMARTER
than them. "


Rose,kind of Daily Look .
E diela , gjithmone me lejon te kem nje haspire per te bere dicka me teper rreth bloggut tim , javen qe kaloj ndryshova me nje video tutorial AMATOR e theksoj ,sepse planet qe kam mbi video-t do jen me ndryshe , dhe ju premtoj bashke do ndryshojm krejt garderoben me veshjet e sezoneve apo second hand , ti pershtasim ne stil !
Per veshjen sot , e bera krej rastesisht , isha ne nje nga programet e mia te preferuara duke lexuar shprehje motivuese ,ndo nje her e bej , ne fakt e bej shume shpesh ,jo te motivohem por lexoj dhe mendoj " ahh moj Angelin sa e zgjuar je,dhe ti mendon dhe ndjen po keshtu" ha ha lol , me vertet i ndjej shprehjet kur i lexoj , sidomos kur lexoj ato per "fuqin" e FEMRES ,pavarsine dhe ate CKA AJO MUND TE BEJE " Nuk i duhet nje mashkull , nuk i duhet nje buxhet ekonomik dhe varesi nga mashkulli " por me besoni e arrijm vet , jo per sfide por arrijm PAVARSINE TONE , Nuk ka lidhje me buxhet , apo pune , apo idk thjesht PAVARSIA JONE i ben ata te tremben ..dhe te na vleresojne me shume. Une qe mendoj dhe po shkruaj ate cka perher e bejm me mikeshat e mia diskutim ne tavoline, me duhet te them jam happy sepse e kam ate mashkull ku Beson,dhe me Vlereson ne "FUQIN" time , ashtu si ju keni " FUQIT " tuaja DOMINUESE qe projektoni jeten tuaj .But , Ok po thosha qe po lexoja shprehjet ne WEheartIt dhe bamm syri kapi kete quote qe tani e gjeni ne hoddien time rose , direkt ja u nis gocave te faqes online Slay , ju thash iden time dhe ja ku e kam , pikerisht ta ndaja me ju ne MY DAILY LOOK .

Shpresoj shume t'ju pelqeje veshja , dhe perse une vet u pendova qe e vesha sot sepse me zuri shiu i tmerrshem XP lol .


DETAJET:
Cizmet jo nuk jane GUCCI ,jan nje imitim , i gjeni kudo online .(7000 LEK
Vathet : ZARA ( 1400 LEK )
Fundi : BERSHKA (3500 LEK)
Xhaketa : BERSHKA (9000 E CA MOS GABOJ SKAM KUJTES TE FORTE)
Syzet:BERSHKA 1400 LEK
BERET dhe HODDIE Slay Shop :4200 lekComments

 1. You always provide quality based posts, enjoy reading your work. replica watches india

  ReplyDelete
 2. Wanted to take this opportunity to let you know that I read your blog posts on a regular basis. Your writing style is impressive, keep it up! replica watches india

  ReplyDelete
 3. Good day !!
  We are Christian Organization formed to help people in need of help,such as
  financial assistance, Do you need a loan to pay your bills? Do you need
  Personal Business Car or Student loans? Need a loan for various other
  purposes? If yes contact us today.
  Please these is for serious minded and God fearing People.
  Email: (jacksonwaltonloancompany@gmail.com)
  Text or call: +1-586-331-5557.
  Address is 68 Fremont Ave Penrose CO, 81240.

  ReplyDelete
 4. This is nice knowledge, which is provided by you. Grammarly is really useful for article Replica Watches In India | First Copy Watches In Mumbai

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts