Fake GG AF,and what?!

hey mai bejbes :)

Po vi me postimin e rradhes ,mesa duket ne fundjave gjej hapsiren e duhur per tu rikthyer ketu :(
Shpresoj te gjej me teper kohe .
Por,le te kthehemi tek veshja e dites , veshja qe zgjedh perher me "Special" per ta zgjeruar ketu. Ahh,shkova nje udhetim 24h ne Milano dhe mendova perse jo mos te harxhoj kohe si turiste por te bej shopping tek Gucci , Lv ,Dolce dhe ja ku kam bler kete outfit pulover GG , pantallona GG dhe sigurisht kur ekonomia ma lejon le te blej dhe atletet vetem mqs shkojn me pulovren :D .Besoj ata qe me njohin do mendojn "OK,,qenka cmendur" , apo "Kush po ja shkruan kete postim,nuk eshte Anxhelina ,ska qen as ne Milano keto kohe" lol. Sigurisht po bej shaka , jan thjesht FAKE gucci por qe uhh kostoja e kesaj veshje me ka shkuar 348 mij lekaa ,ndaj thell thell eshte nje shpenzim i rende kur me kete kosto do kisha qepur 10 outfite :D Epo na pelqen te kemi pak nje pjesez te Guccit ne garderob , jo se na intereson Gucci wtf mund te ishte Zara ,por ka dizenjon qe te le te shpenzosh pak me teper ,se per origjinale me ate kosto do kisha siguruar 50 outfite per 50 dite "DAILY LOOK" .

Ndaj me besoni , nqs ju pelqen GUCCI alla ALIEXPRESS mund ta keni tuajen , por vetem mos pretendoni te mendoni se eshte origjinale , kur them pretendoni mos genjeni veten apo te tjere,sic ndodh rendom ne shoqerine tone.Duhet te perkrahim pjesen qe jo te gjithe jemi te afte te marim cdo koleksion te Dolces ,apo Guccit mqs u kapa me Guccin XP .Nje koleksion nuk ka vlere po si pate te gjitha , ndaj ndjehuni te lire dhe vishni FAKE , bejini ato te duken ORIGJINALE tek ju , tek stili juaj :) 
Shume puthje per ju qe klikuat blogun !

Comments

Post a Comment

Popular Posts