American LOOK 90's

PO ndodh vertet?!
Po rikthehet moda "old school" 360 Grade . Veshjet qe i shihnim ne Tv , tek filmat komedi etj qe kan qen filma te viteve 80 i shihnim te veshura me boyfriend jeans te zbardhura , bluzat Fila apo dicka e ngjashme qe ishin stil oversized , madje mbaj mend nje dite teksa shihnim nje film amerikan komedian , babi thot ka qen kete periudhe shume ne mod X veshje , epo ta benim ne vitin 2017 po ate veshje , sdo ma merte mendja ... Veshja sot me duket e njohur , e pare por ama jo ne vitet e fundit sigurisht XP ,sa me shume kalon koha aq me teper i them vetes -"Anxhelinaa,mos i hiq me rrobat qe ste pelqejne,nje dite do te pelqejne prap" hahh ...
Sot kam veshur tip vansa te blera dhe gjetura me fat tek Bershka..\
Nje pal xhinse te blera ne nje dyqan Vintage 600lek (6 mij lek) , duhet te ken ardhur nga Amerika besoj haha shaka XP .
Nje golf te bardhe dhe siper bluzen FILA PNKY qe ka "cmendur" cdo blogger apo kedo qe do moden , dhe ja ku u cmenda dhe une dhe mora nje imitim te saj mqs ne Tirane skam ku ta gjej origjinale , keshtu qe e porosita ne nje faqe online XD .
Rripi mashkullor , mesa duket do na shoqeroj kete dimer , keshtu qe mereni rripin e babit XP 

SEE YA BABES. 
PER CDO GJE ME SHKRUANI .ANGELINA DHE OREO , JU PUTH !

Comments

Post a Comment

Popular Posts