STAY IN YOUR MAGIC . . .

Hellow babes :)

Nje dite e diele , per kafen e mengjesit dhe per te kaluar nje dreke jashte , epo duhet te mendoja nje kombinim qe te ishte okay per te dyja rastet pasi koha nuk me premtonte te beja nje ndryshim ...Prandaj zgjodha kete veshje , ju duket e tepruar per nje dite te diele?! Hmm besoj shumices po aq me teper kur behet fjale per kafen e mengjesit qe supozohet te jete nje veshje sa me c a s u a l ..por...por mua me pelqen dhe me duket shume i pershtatshem si look , pasi dua te qendroj ne " MAGJINE TIME " ne ate magji qe une ndjehem vetvetja :) 

DETAJET MBI LOOK-UN 
Kepucet H&M , forma e papar si gjysem kepuce dhe pakez si shapka me terhoqi , epo ta mendoni qe kur pash cmimin 1600 L ,uhh direkte i rrembeva !

Mini canta me color argjend eshte STRADISVARIUS (T.E.G)

Syzet e papara me dizenjo leopard dhe pasqyre TOM FORD i gjeni tek @italoptika

Xhaketa e lekures H&M 

Vathet i kam blere ne vende te ndryshme por vendosa ti kiombinoja nje ndryshe nje ndryshe XP Duken cool, provojeni :)

Fustani tyl , me nje fustan mini black posht saj eshte i modeluar nga une :) ! Dhe i qendisur nga dockat e mia XP ...


Nqs ne kete foto ju bien ne sy "MY NAILS " qe , sigurisht qe po pasi ska si mos bien me kete ngjyre kaq COOL , e dini ku mund ti beni tek duararta @salon_bet_ina :)

. . .

Comments

Popular Posts