Which one Santa ?! Some guide ideas for ....

It's all about A D E X E watches , go and check it out at www.orlette.com or on Instagram @orlettewatches .

Yess " It's the mos beautyful time of the year" dhe jo vetem prej atmosferes qe na fal ky fundvit , zbukurimeve te kendshme ne cdo cep te ambjenteve , njerez te lumtur dhe qe falin dashuri ... ok prit vetem dashuri ?! Nahh , edhe DHURATA! Ahh sa e pres kete fundvit kur mendoj per dhurata , pervecse jam nje happy child kur mar dhurata sado te vogla jane ato perseri me mbushin me gezim , por pervec kesaj jam po aq happy child edhe kur bej dhurata ,dua te shoh njerez te lumtur pereth meje :) Prandaj meqenese i shijoj aq shume dhuratat , shijoj edhe ate pjesen duke dhene disa keshilla mbi dhuratat ! Ky postim eshte nje nder keshillat e mia me rrendesi dhe vlere , sepse me te vertet qe do ju hy goxha ne pune. Mendoni te dhuroni nje Adex , te Orlette-s , une per vetem e mora nje dhurate ja bera vetes nje ore Adex por do i bej edhe nje shokut tim dhe dhe dhe ndo nje mikeshe perse jo :) Mund ta porosisni shume lehte ne Instagramin e Orlette-s dhe do cuditeni qe per 24h ora do jet ne adresen tuaj :) Kaq kisha une sdua te flas me sepse do flisni ju per mua XD . 

Disa prej modeleve te mia te preferuara te mirzgjedhura !


...Se .... Ya ....

Comments

Post a Comment

Popular Posts