N U D E !

HEY BABES !

Si e kaluat fundjaven ?! E di koha nuk na premtoj per tu argetuar ne natyre , apo te leviznim prane detit , apo ..apo te benim foto :( Gjithsesi une e sfidova shiun e tmerrshem dhe e gjeta mundesine per te shkrepur disa foto me veshjen time per kete fundjave ne darke "All NUDE" . 
Mu duk goxha e pershtatshme per daljen time te shtunen ne darke me mikeshat e mia . Kostumin ne fakt e kam krijuar vete dhe eshte qepur nga rrobaqepsja (qe ju kam folur ) , pantallonat e gjera dhe te gjata me bel te larte si edhe crop top-i siper me te njejten cope , pra nje kostum nude ka qen zgjedhja ime , por sigurisht nuk mund ti mungonte chokeri :D , duhet ta shfrytezoja copen ne maksimum haha XP ,dhe madje qepa edhe fundin per te bere ndrimin pantallon-fund , jam dashuruar me kete color te copes , n u d e !

Ne nje outfit tjeter pantallonat sigurisht mund ti kombinoj me nje bluze , kanatjere apo kemishe :)
Me pak fjal nje kostum i tille ju duhet , eshte MULTI-FUNKSIONAL !

Po pyesni per kepucet besoj , perse sjane NUDE ,por me keqardhje ju njoftoj qe i kisha harruar diku dhe nuk mund ti vishja , dhe ideja ime ALL NUDE , u "shkaterrua" per faj te kepuceve :( .

Canta ne fakt qe eshte e aparait XP , mendova ta vishja per te dhene nje opsion me shume mbi veshjen , dhe kontrastin qe krijon :)

Syzet ?! C'lidhje kane syzet me veshjen e nates ?! Ehehehe , edhe une keshtu mendoj dhe sigurisht nuk dola naten me syze , por duke menduar qe fotot i bera mengjesin e te dieles dhe te shtunen ne darke kisha dal , mendojeni pak sa "e enjtur " isha XP lol , gjithsesi syzet jane opsion perse jo kur shkojne me look-un e vendosen nqs kete veshje e bejme per nje dreke :D 

Po ju te shikoni fotot dhe te me pyesni per cdo gje :) PS: Bashkengjitur me fotot keni detajet mbi cmimin apo vendin ku jane marr :D

1.Syzet , i kam marr ne Budva , kete vere kur isha me pushime .. Ishin te vendosura ne nje cep dhe momentin kur syte e mi shkuan aty ishin "WOW..OMG..I DUAAA" , por kur degjova edhe cmimin dhe ishin vetem 10 Euro , atehere u ben te miat menjeheeeer !!!
2. Ne fillim kam par copen , sic u shpreha me siper rrash totalisht ne dashuri me ngjyren NUDE , direkte po filloja te mendoja cfar te beja me kete cope dhe ja ku vendosa ta bej kostum dhe cmimi i Qepjes plus Copen , shkoj 3000 Lek :) Ahh se harrova , bashke me Chokerin XP !!

3.Canta ku une e perdor per te vendosur aparatin eshe dashuri me vee , I LOVE IT ! E kam dhurat nga nje mikesh e imja :D 
Have a nice week all of you,
kisses!
Comments

Post a Comment

Popular Posts