B O H E M E style on the beach !

Epo,jemi ne muajin Prill dhe ju uroj nje muaj te mbare,sa me shume Shopping meqenese ndrimi i sezonit na e kerkon kete gje dhe...sa me shume rreze ne plazh , yayyyy F I N A L L Y !
Un e fillova plazhin , pak heret e di ,, por ku ka me mire se sa ta kalosh diten e shtune dhe te diel ne plazh , me shoqerin , rreze te ngrohta dhe muzike te mire :D ! 

Meqenese pak nga pak te gjithe do e fillojme sezonin e plazhit perse jo mendova te postoj ne blogg rreth veshjes se pershtatshme per tu dukur s t y l i s h ! 
Sa here vendos per te kaluar fundjaven ne plazh , dhe imagjinoj rere-n , detin , diellin e ngrohte , ndjehem si nje shpirt i lire ... Prandaj perher vendos qe te zgjedh stilin B O H E M E !
I pershtatshem dhe komod ! Ky eshte kombinimi qe une bera sot :D Fustani kaq i bukur , ku e kam blere se fundmi pikerisht per kete sezon , mund te them qe ka ngjashmeri me fustanet Indiane :D Prandaj neqoftese e keni nje te tille , mos ngurroni ta kombinoni me aksesor , mund te duket vec fustani i ngarkuar por me besoni me aksesoret e pershtatshem , si varse , byrzyluk dhe turban duket super super C O O L . 

Po ju le te shikoni edhe fotot ku do i pershtas disa edhe me nje shkrim te vogel mbi to :)


A nuk jane dashuri keto vath? Jane punim dore dhe jane te bera nga nje goc shume e talentuar @bluerenee_handmade .Ngjyrat qe ishin ne zgjedhjen time , ngjyra lejla dhe e verdhe kaq perfekte per kete sezon dhe jo vetem tek aksesoret :) .

Sigurisht,nuk mund te mungoje canta e plazhit , kremrat mbrojtes ndaj diellit , shapkat e bardha dhe sigurisht , njerez gazeten Paloma XP ku cdo jave mund te gjeni artikullin tim mbi moden , keshilla dhe tendenca :)A lot of K I S S E S !

PS:LOOK AT THIS :D
..


Comments

Popular Posts