I am my Own MUSE .

"dat fur S L I P P E R S !"

Ju premtova qe do postoj shume shpejt ne blog dhe me nje stil krejt ndryshe nga ai i meparshmi , dhe ja ku jam :D Me nje krijim timin qe e adhuroj ( skica modeste ne fund te fotove ) nje kostum i thjeshte por edhe i vecante ne te njejten kohe , mos te flas edhe per color-in qe eshte fantastik , kafe ne makiato XP , ku pas disa seancash nen rrezet e diellit do duket akoma edhe me bukur , fundi eshte ajo qe kisha kohe ta realizoja , nje mini fund me nje pelerine siper te gjate , si ju duket? Mua me pelqen dhe duket stylish edhe me nje bluze te thjesht :) Ne baze te kostumit , crop top edhe fundin , smund te mungonte edhe chokeri , penda ne formen e vathit , syzet ne nje color plot harmoni me kostumin, gjithashtu mendova edhe per modelin e flokeve dicka ndryshe duke len baluken te dominoj edhe gershetat qe shkojne me kete stil :) . 

Ne vend te nje xhakete apo triko te thjeshte qe mund te kisha zgjedhur , zgjodha xhaketen xhins XXL ku ben nje kontrast me "brishtesine" e kostumit dhe e ben te duket me cool , ndaj mos ngurroni qe xhakten e lekures tashme ta zevendesoni me nje xhins :D 

Shapkat me pellush , model i GUCCI-t , jane fantastike,OMG ! Mezi i kam pritur ditet derisa posta ti sillte XP dhe erdhen dhe vendosa qe kombinimin e pare ta sjell keshtu edhe perse do ket kombinime te tjera , me shapkat si AKSESOR . Edhe perse mund te them qe ne kete postim me teper rrendesi per mua kane shapkat XP..Shapkat mund ti gjeni tek @In_with_fashion .

Per ta bere look-un me te vecante , ne vend te cantes , zgjodha te mbaj lulen time te preferuar , ate te lulediellit !

Shijojeni :) 


L O S T .

....


Sorry per skicen , por sa t'ja marr doren, ja u premtoj qe do jet dicka me e bukur XP. E rrendesishme tani per tani eshte qe rrobaqepsja ime arrin ta kuptoj , ;D ..Comments

Popular Posts