Orange , must have this season !


Hellow .. Ahh keto vonesat ne postimet e mia , as vet nuk ja lejoj dot vetes mos bej ate postimin DAILY LOOK (duhet ta bej para se te ma vjedhin aha LOOL) , POR do behem juriste apo jo?! Dmth po me mer pak kohe shkolla , ndaj edhe kam qen paksa pasive .. but it;s ok tani u riktheva me nje veshje qe mbart shume detaje ne te . Nje fustan Velvet qe me behet qejfi qe dyqani Slay vendosi te me zgjidhte mua per ta perfaqesuar ne koleksionin e ri ,VELVET ORANGE DRESS ( @slayingbaby_shopp )
Kemisha ku mund ta gjeni tek Zara duket cool keshtu e ngaterruar me fustanin velvet , rripi i famshem REPLICA gucci eshte nje element ne veshjet e mia , ben nje diferenc ndaj eshte nje sugjerim per ta patur ..Syzet retro e bejne te duket me weird kombinimi . Me aksesoret nuk mund te luaj dot ne kete veshje pasi eshte too much ndaj kam vendosur qe dhe canta te jete Mini Chanel Replica @bags_mania0 !
Nderkoh dua te flas dhe mbi grimin qe kam zgjedhur per sot ! Dita dyte qe perdor produktet e INGLOT ALBANIA ,duke filluar nga fondatine si dhe tek toni ngjyre kuqerremt apo pjeper hmm it;s so cool te luash me tonet e syve dhe ti kombinosh me veshjen ..Mezi pres te ndaj me ju disa lojra mbi grimin qe mund ti bejm mqs po vjen pranvera. 

Ahh kepucet plastike , i kam veshur me keto corapet rrjete me nje fjongo si detaj :) Per me teper shikoni fotot dhe gjykojeni look-un tim oer sot !!

A LOT OF KISSES. . .

Comments

  1. GREAT BLOG! LOVE YOUR STYLE AND LOOK! PLEASE CONTACT ME AT
    dhphotography-marketing@mail.com please I want to ask you about a collaboration project please

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts