'80s Vibes

DETAILS:
Hat u cand find at Zara store at TEG
Sunglasses , at Ital Optik 
The shirt and the black crop top @Slayingbaby on Instagram
The skirt I create it 

Nje kombinim i kendshem per te kaluar pak kohe nen rrezet e diellit , per kafen e mengjesit.Me kete look me dukej vetja nje stjuardese qe nga momenti ne moment priste fluturimin e rradhes ,ku ne fakt e bera nje fluturim haahah imagjinar .zgjohem ne mengjes vishem , me sakt mu deshen 9 minuta per te ber kombinim , epo me duhet te vishja gjerat e reja qe kam blere gjat javes :D Duke qen se kam qen me sezon dhe ehhh duhet te mesoja pakez,kam bere pak mungesa ..por thell thell me kishte marr malli te beja kete monologun me veten time , ose nje komunikim indirekt me ju.
U vesha , bera grimin , shkoj tek rrobaqepsja jap disa porosi , ulem per kafe nderkohe ushqehem per mengjes dhee fillon shooting XP . Pas shooting direkte ne shtepi dhe ja ku jam , pra deri diku mengjesi im i se shtunes fluturoj , nejse keto jan pra disa foto dhe detajet .

Ikaaa tani te pres komentet tuaja ne Instagram XP.

....

Comments

  1. I really like your blog girl you slay..
    I am from Albania to and I watch every day your photos and your style is uhh amazing.

    ReplyDelete

Post a Comment

Popular Posts