let's go out with pajamas

Nje kafe e te shtunes , me nje kostum ne formen e pizhamave , ne color bojqiell pastel , materiali teper i ngrohte dhe me duhet te them nje look i rrehatshem , por ajo qe dua te shtoj eshte qe ne kete veshje kaq te thjeshte , nje detaj kaq i vogel sa nje shall pellushi e ndryshon veshjen dhe e ben te duket me cute apo jo ?! Me shapkat e ngrohta ne dite te ftohte eshte akoma me cool , epo te dukesh bukur dhe sa me e vecante duhet te durojme pak "dhembje".. Kostumi eshte i qepur btw , dhe jam inspiruar nga Fashion week .. Anyway mund te shtojme edhe nje xhaket lekure ne outfit , nje kafe te na hapen pakez syte dhe gati per te vazhduar diten e gjate te se shtunes . . . 

Comments

Popular Posts